Ağ Cihaz Yönetimi

Ağ ve Cihaz Yönetimi

kyocera-net-wiever

Kyocera Net Viewer

Kyocera’nın 5 küçük ve orta ölçekli işletmeler için üretilen güçlü ve pratik ağ cihaz yönetim yazılımıdır. Kullanıcılara tek merkezi yönetim noktasından sayaç okuması, durum bilgisi alınması, uzaktan cihaz yapılandırması, merkezi yönetimde bulunan ağ cihazlarının yönetimi başta olmak üzere pek çok imkan sunar.

Detaylı cihaz bilgisi, ayarlar, sayaçlar, kullanıcılar, adres defteri, sistem günlükleri, görünümü, Uzaktan cihaz ayarları ve özellikleri yapılandırması, Entegre cihaz ve sayaç yönetimi hızlı ve güvenilir bir çözümüdür.network-device-management

Kyocera Net Admin

Kyocera’nın ağ yöneticilerine web tabanlı bir platform ile 10.000’den fazla cihazı kolay ve basitçe yönetme imkanı sağlayan bütüncül cihaz yönetim yazılımıdır.

Sayısız programın kullanımını veya her cihazın başına giderek kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilebilen görevler şimdi tek, hızlı ve modern bir platformda başarıyla gerçekleştirilebilir. Cihaz yöneticisi cihazları gruplar halinde sezgisel olarak organize etmeye, cihaz durumlarını bir bakışta görmeye, otomatik e-posta alarmları kurmaya, Kyocera cihaz aygıt yazılımınlarını güncellemeye olanak tanır. Cihaz yöneticisi, Sezgisel gruplama, Anlık durum takibi, Detaylı cihaz araması, Aynı zamanda çeşitli cihazlarda değişiklik ayarları, Proaktif yönetim, Alarm yönetimi, Cihaz arıza giderme işlevlerini sağlar. 

kyocera-fleet-service

Kyocera Fleet Services 

Cihaz filonuzun bakımının uzaktan gerçekleştirilmesi için güçlü, web tabanlı bir çözüm sağlar. Bulutta barındırılan Kyocera Fleet Services, şirketlerin ve bakım personelinin istedikleri yerden filo içerisinde yer alan tüm cihazların durumunu görüntülemesini, sorunları hızlı ve çabuk bir şekilde tespit ederek çözmesini ve önemli bakım görevlerini yürütmesini sağlar. Alışık olduğumuz filo yönetimi ile karşılaştırıldığında KFS normal cihaz takibinden fazlasını yapar ve tüm Kyocera cihazlar için en uygunu haline gelir. 
Müşteri ziyareti olmadan maliyet azaltmak, daha hızlı reaksiyon ve çözüm süreleri ile müşteri memnuniyetini iyieştirmek, bunlar KFS ile çözülebilecek sorunlardan sadece birkaçı. 

 

  Kyocera Fotokopi Makineleri ve Kyocera Yazıcıları Satış, Kiralama, Teknik Servis ve Toner, Yedek Parça desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Adres

  Sütlüce Mahallesi, Tavcı Sokak No: 39-41C Beyoğlu/İstanbul

  Telefon

  0212 222 0 320

  E Posta

  info@adaburo.com.tr

  Cart