Maliyet Kontrol ve Güvenlik

Doküman Yönetimi, Güvenlik ve Baskı Kontrol Çözümleri

kyocera-net-manager
myq-kart-okuyucu-yazılım
Kyocera-Secure-Audit
Papercut-kart-okuyucu-sistem-yazılımı

Hassas dokümanlarınızı kontrol altına tutun.

KYOCERA Net Manager , Doküman işleme maliyetlerinizi azaltın.

MYQ, Yazılım seçenekleri ve Doküman çözümleri sayesinde, Güvenli baskı çözümlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Kyocera Secure Audit, Cihaz güvenliği, veri uyumluluğu ve baskı güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz.

Papercut, Mfp  ve Yazıcılarınızın Güvenli baskı, Güvenli tarayıcı ve Arşivle yaparak. Hem şirket içi veri güvenliği hem de baskı maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Kimlik doğrulama:Baskı, kopyalama ve tarama işlemleri, ancak ilgili kullanıcı kimliğini seçilen cihazda, belirlenen kimlik doğrulama metotlarını kullanarak tanımladığında başlar.

Güvenli & Kolay Tarama; işlemlerin tek tıklamayla kolayca gerçekleştirilebilmesini sağlar. Kullanıcı bazlı tarama profilleri sayesinde, yaygın kullanılan tarama işlerine yalnızca tek bir tuşa dokunarak ulaşılabilir.

Hesap Yönetimi: Kullanıcılar kendi baskı hacimlerini takip edebilir ve yöneticiler geniş kontrol imkanları sayesinde baskı maliyetlerini        düşürebilir. Yalnızca alınan baskıların takip ediliyor olmasının bile tek başına alınan çıktı sayısını % 30 azaltıcı bir etkisi bulunmaktadır.

Kyocera Yerel Baskı Biriktirme: Kyocera Net Manager tarayıcısının olmadığı bölgesel şube ofislerinde gerçekleşen baskı işlerinin ayrı bir sunucuya gerek kalmaksızın merkezi baskı ortamına entegre edilmesini sağlar.

  Kyocera Fotokopi Makineleri ve Kyocera Yazıcıları Satış, Kiralama, Teknik Servis ve Toner, Yedek Parça desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Adres

  Sütlüce Mahallesi, Tavcı Sokak No: 39-41C Beyoğlu/İstanbul

  Telefon

  0212 222 0 320

  E Posta

  info@adaburo.com.tr

  Cart