2018 Ödülümüzü Aldık!

Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin verilerine göre 2017 yılı Türkiye A3 fotokopi makinesi Pazar lideri olan KYOCERA Bilgitaş’ın 2018 bayi toplantısının odağında, lider bir baskı donanımları sağlayıcısı olmanın yanı sıra müşterilerine sektörel ve işletmeye özgü ihtiyaçlara yönelik, kapsamlı doküman çözümleri sunan bir doküman yönetimi iş ortağı olma hedefi vardı.

 

Bu kapsamda bayilerle şirketin yeni döneme dair öngörüleri ve hedefleri paylaşılırken bayilerin KYOCERA Bilgitaş’ın pazar liderliğindeki önemli payı üzerinde duruldu. Bayi toplantısında açıklanan ve gelecek dönem için hedeflerini gerçekleştiren bayilerin ödülü olarak belirlenen her şey dâhil Vietnam gezisi ilgiyle karşılandı. Toplantının sonunda 2017 yılında bölgelerinde en büyük satış başarısını gösteren bayilere ödülleri Genel Müdür Murat Ada tarafından takdim edildi.

 

KYOCERA Bilgitaş bayileri toplantının ardından senenin yorgunluğunu düzenlenen rehberli Side Antik Kenti – Manavgat Şelalesi tur programı ve fasıllı gala yemeğiyle atarak Antalya’dan yüksek moralle ve yeni hedeflerle ayrıldılar.