Doküman Çıktı Yönetimi

Kyocera Net Manager

 

İşletmenizdeki doküman iş akışı süreçlerini optimize etmenin yanı sıra kullanıcı verimliliğini arttırmaya yönelik detaylı tarama ve iş akışı özelliklerini destekler.

Belli baskı ve tarama iş akışı özellikleri renkli baskı, çift yönlü baskı belirli kullanıcı veya kullanıcı grupları için sınırlanabilir, bu şekilde büyük bir baskı maliyet avantajı potansiyeli yakalanmış olur.

 

 

Kyocera EasyPrint

 

Tek bir tıklamayla; Dokümanı farklı departmanlardaki farklı cihazlara gönderir. İhtiyaç duyulan farklı baskı kaliteleri ve/veya kağıt ebadları için farklı tepsilerden uygun kağıtları çeker.

Her baskı işi için farklı sonlandırma seçenekleri kullanabilir. Örneğin; zımbalama, delme, n-up ve benzerleri.

Çıktılara farklı filigranlar, sabit sayfalar veya sayfa sonu işaretleri ekler, Dokümanı doğruca faks makinesine gönderir ya da dokümanı sunucunuzda arşivler.

 

 

Kyocera Quick Print

 

Size formların, şablonların ve diğer önceden hazırlanmış dokümanların yönetimi ve basımı için sunucu tabanlı bir çözüm sunuyor. İhtiyaç duyulan tüm doküman ve formlara MFP panelinden direkt ve hızlı erişim, Kolay kullanım teknik bilgi gerektirmez. Baskı seçenekleri uygulama üzerinden değiştirilebilir.

Müşteriye faydaları: MFP panelinden direkt baskı bilgisayara ihtiyaç yoktur. Zaman tasarrufu sağlar ve kullanımı kolaydır. Kağıt ve sarf malzeme israfını önler, maliyet avantajı sağlar.

 

 


Kycera KX Driver

 

KX Driver modern ve sezgisel grafik kullanıcı arayüzüne ve aynı zamanda yeni fonksiyonlara sahiptir. Windows 32 veya 64 bit versiyonlarıyla uyumludur.
Aynı zamanda sürücü Windows ve Citrix sertifikalıdır. Sunucu üzerinde kolayca kurulur ve kullanıcının bilgisayarıyla sorunsuz bağlantı kurar.

 

 

Prescribe

 

Yerli Yazıcı Tanımlama Dilimiz (PDL), PRESCRIBE, yazılım ve platformdan bağımsızdır. Tek ve karışık baskı uygulamalarını çözmek için idealdir.

Esnekliği size çıktı aldığınız cihaz ve uygulamanızı uyarlama imkanı sağlar.Baskı sistemimize eklenen bir bölüm olarak, PRESCRIBE aynı zamanda formlar ve antetli kağıt basımı için maliyet etkin bir yaklaşımdır.

 

 

Kyocera SAP Member

 

SAP müşterileri için SAP yazılımından baskı almak kritik bir iş olabilir. Yazdırma ortamı dahil BT yatırımlarından en iyi verimi almak için SAP ortamına gerçekten güveneceklerini bilmeleri gerekmektedir.

Modern yazıcılar ve Mfp’ ler, SAP yazılımı içerisinde, problemlere hızlıca reaksiyon almayı ve etkin maliyetli bakım sağlamayı sağlayan, kendi durumları hakkında iletişim kurabilecekleri merkezi bir monitör gibi, işi daha etkili yapmak için önemli yeni özellikler sunmaktadır.

 

 


Kyocera PCL Barcode Flash

 

Maliyet etkin bir paketin içerisinde artırılmış etkinlik.

Kyocera PCL Barcode Flash 3.0 size belirgin bir avantaj sağlar.

PCL Barcode Flash 3.0 Özellikleri

SAP ve diğer uygulamalardan barkod yazdırma. Mevcut BT ortamlarına kolayca entegre olabilir. Pazardaki geleneksel uygulamalar ile kapsamlı uyumluluk.

OCR-A ve OCR-B yazı tipleri dahil 45 tip tek boyutlu ve iki boyutlu barkod desteği. US Posta Hizmetleri’nden Intelligent Mail® Barcode (IMBC) desteği.

 

 


Kyo Multicode 1.0

 

KYOmulticode 1.0 ve PCL Barcode Flash 3.0, bir ve iki boyutlu barkod yazdırmak için Kyocera yazıcıların, fotokopi makinelerinin ve MFP’ lerin duyarlı ve düşük çalışma maliyetlerinden faydalanmanızı sağlar.

KYOmulticode 1.0 flash kart  aynı zamanda KYOCERA yazıcılara, fotokopi makinelerine ve MFPlere çoklu bayt yazı tipi kabiliyetleri ekler. Bu da, Japonca, Korece, basitleştirilmiş ve geleneksel Çince ve ek olarak diğer tüm var olan diller  için dört Andale yazı tipi içerir.

KYOmulticode 1.0, global işlerinizin gerekliliklerini yerine getirerek yazdırma seçeneklerinizi barkod özellikleri ve Unicode çoklu bayt yazı tipi kabiliyetlerini ekler.

Günlük iş hayatında kullanılan yaygın dillerin yazdırılması için  standart bir Unicode yazı tipi. Unicode ve Unicode olmayan KYOCERA cihazlar için SAP cihazı. SAP ve diğer uygulamalardan barkod yazdırma.

Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!