Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis İhtiyacınız mı var?

Bizden almış olduğunuz fotokopi makinesinin sağlıklı ve uzun süreli sorunsuz çalışması, Aniden çıkacak masrafları önceden bilerek ve Bilgisi verilerek verdiğimiz hizmetlerimizle Teknik Servis ve Yıllık Bakım Anlaşmaları ile Fotokopi Makinelerinizi uzun süreli kullanmanızı sağlamaktayız.

Çeşitli markalar için verdiğimiz teknik servisimizle yanınızdayız. Teknik servis, Fotokopi ve Yazıcı  kullanımında en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisidir. Bizlerden alacağınız teknik servis hizmeti ile düzenli ve periyodik bakımları cihazlarınızın yapılması ve Tecrübeli ekiplerimiz ile çıkacak tüm arızalara önceden müdahale ederek farklı parçalara vereceği arızayı engellemek, Çıkacak farklı masrafların da önüne geçilecektir. Hemen arayın, cihazlarınızın kontrollerini yapalım ve servis anlaşması ile düzenli periyodik bakımlarını yaptırmış ve servis garantisi ne dahil olmasını sağlayınız.

  Kyocera Fotokopi Makineleri ve Kyocera Yazıcıları Satış, Kiralama, Teknik Servis ve Toner, Yedek Parça desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Adres

  Sütlüce Mahallesi, Tavcı Sokak No: 39-41C Beyoğlu/İstanbul

  Telefon

  0212 222 0 320

  E Posta

  info@adaburo.com.tr

  Cart