Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz; Ada Büro Makineleri kurucusu ve çalışanları olarak 2004 Yılından günümüze kadar olan zaman zarfında, Fotokopi Makineleri, Faks Makineleri, Tarayıcı ve Yazıcı ürünlerinin Satış, Kiralama ve Teknik Servis Hizmetlerini vermekteyiz. Bu cihazlara ait Sarf Malzeme, Toner ve Yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimizin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Tüm ofislerin ihtiyaçları doğrultusunda Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini Kyocera Fotokopi ve Yazıcı Ürünleri ile dokümantasyon ihtiyaçlarını daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz yıllık ücretsiz bakımlarımız olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz.

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Ada Büro Makineleri Ticaret Limited Şirketi

Ali ATUĞ