Hakkımızda

Biz; Ada Büro Makineleri kurucusu ve çalışanları olarak 2004 Yılından günümüze kadar olan zaman zarfında, Fotokopi Makineleri, Faks Makineleri, Tarayıcı ve Yazıcı ürünlerinin Satış, Kiralama ve Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. Bu cihazlara ait Sarf Malzeme, Toner ve Yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimizin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

Ada Büro Makineleri, Kurulduğu günden bu yana Dokümantasyon ve Büro Makineleri alanında faaliyet gösteren, Fotokopi Makinesi alanında Türkiye Fotokopi  Makinesi Satış birincisi olan Dünya markası KYOCERA BİLGİTAŞ TURKEY DOKÜMAN ÇÖZÜMLERİ A.Ş. ‘nin İstanbul il sınırları içerisinde ki Kyocera Fotokopi Makinesi, Kyocera Yazıcı Yetkili Satış ve Yetkili Teknik Servis bayisiyiz.

Tüm ofislerin ihtiyaçlarını oluşturan Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini Kyocera MFP Cihazları ile dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz. 

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Ada Büro Makineleri Ticaret Limited Şirketi

Ali ATUĞ

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Whatsapp Destek Hattı

  Kyocera Fotokopi Makineleri ve Kyocera Yazıcıları Satış, Kiralama, Teknik Servis ve Toner, Yedek Parça desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Adres

  Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1690, Okmeydanı,Şişli/İstanbul

  Telefon

  0212 222 0 320

  E Posta

  info@adaburo.com.tr

  Cart